Yaoi forum <3

Tu spełniają sie marzenia

#196 2011-11-30 23:56:16

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Takeo westchnął ciężko i dalej jadł naleśnika... Zerknął na malca i zrobił mu tez dwa.
Chris podziękował i łapkami zaczął jeść naleśniki, brudząc się przy tym. Nico się uśmiechnął i zrobił sobie kawy, po czym usiadł i również zaczął jeść.
- ...jakieś plany na dziś mamy?


Why you watch me?

Offline

 

#197 2011-12-02 19:26:53

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

-Tak najpierw zatłuczemy tego idiotę-warkną Kail w stronę mężczyzny
-Jesteś taki słodki,kiedy się złościsz-odpowiedział mu na to Serg,klepiąc go po ramieniu,jak by go pocieszał.W Kailu,aż się gotowało,miał straszną ochotę wyjąć pistolet i zastrzelić blondyna.
Na szczęście w porę się uspokoił.Widząc minę Nicolasa-który dostrzegł broń-włożył ją z powrotem do tylnej kieszeni.
-Nie denerwuj mnie-burkną do Serga.
-Musimy znaleźć kilka kozłów ofiarnych i wyciągnąć z nich informacje-trzeba będzie namierzyć odpowiednią osobę.Zgarnąć i przesłuchać-przemówił do grupy.-Na razie tyle-otworzył paczkę ciastek.

Offline

 

#198 2011-12-02 23:15:53

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Nico zmierzył Kaila chłodnym spojrzeniem, gdy tylko dostrzegł broń. Chris obserwował wszystko i Oblizywał palce z dżemu.
- Dużo. Ale damy radę... - Takeo Zaśmiał się wesoło. Poprawił emo włoski. Nico zaś wziął syna za łapkę i umył go.


Why you watch me?

Offline

 

#199 2011-12-06 19:55:47

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

-Nie denerwuj się tak nie tylko ty jesteś tutaj słodki-Serg podszedł do Nicka i zaczął ocierać się o niego policzkiem-lubisz koty?-zapytał go mrucząc ponętnie.
Była to kolejna zabawa,Rosjanina.Lubił denerwować ludzi w okół siebie.
Pocałował nicka słodko w policzek i oblizał wargi.
Kal aż poczerwieniał ze złości widząc jego wybryki jednak powstrzymywał się od jakiejkolwiek reakcji.Gdyby wyją pistolet skończyło by się na strzelaninie w kuchni,a do tego nie chciał dopuścić.

Offline

 

#200 2011-12-06 22:36:03

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Prychnął.
- Ani trochę nie przypominasz kotka, więc zostaw mnie. - wycedził przez zęby i odsunął się. - Może Chrisy cię lubi, ale ja nie.
Takeo wstał i podszedł do Siergieja.
- Nie martw się... zawsze masz jeszcze mnie. - uśmiechnął się Uroczo i Wtula się w niego.


Why you watch me?

Offline

 

#201 2011-12-07 23:25:05

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

-Nie odpowiedziałeś na moje pytanie-zwrócił mu uwagę,a jego głos stał się zimny i przeszywający,mówił tak cicho,że tylko Nick był w stanie to usłyszeć.Cierpliwie czekał na odpowiedź.
Serg zignorował zachowanie chłopaka.Chciał usłyszeć jedną rzecz i usłyszy ją.

Kail powoli podszedł do chłopaków,cały aż się trząsł ze złości.

Offline

 

#202 2011-12-07 23:34:30

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

- Lubię. - odparł. - Po co chcesz to wiedzieć? - Zerknął na Kaila i uśmiechnął się delikatnie. Czyżby był zazdrosny...? I to o niego? W duchu podskoczył radośnie.
Takeo zaś westchnął i Wtulał się nadal w Siergieja.


Why you watch me?

Offline

 

#203 2011-12-07 23:46:50

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

Kail z zasłoniętą twarzą staną naprzeciwko Serga.Trząsł się jeszcze przez kilka sekund,co bardzo rozbawiło blondyna tak,że zaczął cicho chichotać.Trzask.Rosjanin oberwał z pięścią prosto w twarz.Stali przez chwilę w bezruch
-Kail...jesteś tylko śmieciem-powiedział chłodno,dlaczego mi przeszkadzasz?
-Mam dość twoich głupich gierek,świrze!-złapał go za koszule i przyciągną do siebie,chciał zadać drugi cios,ale blondyn go powstrzymał.
-Zobacz ,co robisz Kail, straszysz małego Chrisa i martwisz Nicka.Jesteś niebezpieczny i taki brutalny,powinieneś coś z tym zrobić. Nie bacząc na sytuacje w jakiej się znalazł kontynuował rozmowę z Nickiem-bo wiesz...chciałem wiedzieć czy ich nienawidzisz,darzysz odrazą tak jak ja...-Kail mu przerwał-Nie będę się powtarzał, mam dość tych gierek!-wyją pistolet i przycisną do ramienia Rosjanina.

Offline

 

#204 2011-12-07 23:53:02

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Nicolas spojrzał że strachem na broń w rękach Kaila.
- Odłoż to... - szepnął patrząc mu prosto w oczy. Takeo zaś wziął chłopca i poszedł z nim do jego pokoju, by w razie czego nie musiał on patrzeć na ewentualną bójkę, jaka mogła mieć miejsce.
- Odłoż. - powtórzył niebieskowłosy i przybliżył się do Kaila. - Mamy zadanie. Nie możesz go zabić teraz... ale jak bedzie po wszystkim, droga wolna.


Why you watch me?

Offline

 

#205 2011-12-08 21:41:48

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

Serg  odepchną rękę Kaila.Wyciągną scyzoryk,podbiegł,zamachną się.Rozpruł ,rozpruł mu gardło.Tak krew lała się strugami,a chłopak padł majacząc ostatnie słowa.Potem wziął jego ciało,nie ciała wszystkich,po rozkrajał je na drobne kawałeczki-Tak to wyglądało w głowie Rosjanina.Jednak rzeczywistość nie różniła sie tak bardzo.Kail draśnięty nożem odsuną się od niego,łapiąc rękami szyję.Rana chociaż nie była taka duża(chłopak odsuną się w ostatniej chwili)wyglądała paskudnie.
Blondyn schował scyzoryk i wyszedł z pokoju-mrucząc coś w stylu"nikt nie będzie mi groził".

Offline

 

#206 2011-12-08 22:01:21

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Nico odsunął się, z przerażeniem patrząc na to.
- Idioto...! - powiedział do Siergieja. Na szczęście ulotnił się on z jego oczu.
Spojrzał na Kaila zmartwiony.
- Nic ci nie jest...? - zapytał i wziął go za rękę. Ruszył z nim do łazienki, gdzie zaczął szukac apteczki.


Why you watch me?

Offline

 

#207 2011-12-08 23:08:15

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

-Nie jest tak źle jak wygląda-przycisną mocniej ranę, krew płynęła między jego palcami.Podszedł do umywalki i obmywał ranę.
-Lepiej zapomnijmy o tym, co się stało-mrukną.
Był upokorzony.Nie tylko doprowadził do tej sytuacji,ale również nie obronił się przed atakiem,nie przewidział też zachowania napastnika.Działał bezmyślnie i to doprowadziło go do takiego stanu.

Offline

 

#208 2011-12-08 23:31:17

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Jęknął cicho. Znalazł wodę utlenioną i opatrunek, zaczął czyścić jego ranę oraz opatrywać.
- ...czemu to zrobiłeś... przecież tam był Chris... - powiedział i spojrzał mu w oczy. Martwił się o chłopca, nie chciał, by był narażony na tak brutalne widoki... jedno jest pewne, do Siergieja nie pozwoli mu się zbliżyć.


Why you watch me?

Offline

 

#209 2011-12-09 11:19:03

Alime

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 109
Punktów :   

Re: RPG

-Przecież nic się nie stało0burkną wymijająco.Podniósł głowę do góry ułatwiając Nickowi prace.Kail chciał po prostu uciszyć Rosjanina,pokazać,że żartowanie z niego prowadzi do strzelaniny.

Tymczasem Serg poszedł się zaszyć do pierwszego lepszego pokoju i pobawić z Iwanem.Pieska znalazł w pokoju Chrisa.Bez większego namysłu wszedł do pokoju i usiadł wygodnie koło malca.

Offline

 

#210 2011-12-09 13:18:02

Shishuu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-01
Posty: 108
Punktów :   

Re: RPG

Obok siedział też sobie Takeo, obserwował malca, jak bawił się z Iwanem.
Chłopiec spojrzał na rosjanina ciemnymi oczyma i Wyszczerzył się uroczo.

- Ale mogło się stać. - odparł chłodno i westchnął ciężko. Przymknął powieki i schował apteczkę po opatrzeniu Kaila.


Why you watch me?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczaoaza.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.titanium.pun.pl www.sp21klasa6.pun.pl www.wse.pun.pl